В Університеті успішно проведений всеукраїнський дебатний турнір «Перша столиця»

15-11-2018, 11:52
Тематикою турніру були геополітичні конфлікти кінця XX – початку XXI століття. Тож учасники мали змогу уявити себе на місці видатних політичних діячів минулого і на власному досвіді осягнути процеси формування керівних політико-правових ідей сучасності.
Студенти та випускники гідно представили Університет та підтвердили статус Дебатного Клубу НЮУ імені Ярослава Мудрого як одного з найсильніших дебатних осередків Харкова та України.
Фіналістами турніру стали Андрій Касьяненко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс бакалаврату), Владислав Костін (міжнародно-правовий факультет, 1 курс магістратури) та Поліна Сороколіт (факультет адвокатури, 2 курс бакалаврату). У ролі головних суддів турніру виступили випускники Університету – Валентин Криловецький та Радислав Ткаченко.
Бажаємо всім учасникам подальших успіхів!