В Університеті триває цикл лекцій запрошених українських фахівців у межах програми академічних обмінів

22-10-2019, 12:20

21 жовтня до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з лекцією завітав кандидат юридичних наук, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Михайлович Школик. В межах програми академічних обмінів, організованих координатором проектів ОБСЄ в Україні, Андрій Михайлович розповів студентам Університету про стан та перспективи розвитку законодавства про адміністративну процедуру.

В Україні необхідність прийняття Закону «Про адміністративну процедуру» усвідомлюється і громадянським суспільством, і представниками влади. Під час лекції було акцентовано увагу на тому, що зміниться у відносинах приватної особи з публічною адміністрацією, на яких принципах вони будуватимуться, які права особи дозволять їй якнайліпшим чином забезпечити свої інтереси, якщо Верховна Рада України ухвалить такий закон.

Відсутність вільних місць у лекційному залі свідчила про інтерес студентів до обговорюваних проблем.