В Університеті створено Комісію з запобігання, попередження та боротьби з сексуальними домаганнями і дискримінацією

28-04-2021, 15:42

З метою запровадження дієвого механізму врегулювання конфліктних ситуацій, пов’язаних із дискримінацією та сексуальними домаганнями у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого наказом ректора Університету  №23 від 11 січня 2021 р. (далі – наказ) створено Комісію з запобігання, попередження та боротьби з сексуальними домаганнями і дискримінацією (далі – Комісія).

З наказом та Положенням «Про політику запобігання, попередження та боротьби з сексуальними домаганнями і дискримінацією в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого», затвердженим Наказом ректора №97 від 04.06.2020 р., а також з Методичними рекомендаціями щодо запобігання, попередження та боротьби з сексуальними домаганнями і дискримінацією  можна ознайомитись на офіційному сайті Університету.

Згідно з Положенням, якщо працівник/аспірант/здобувач освіти або працівниця/аспірантка/здобувачка освіти вважають, що до них в Університеті було порушено Політику запобігання, попередження та боротьби з сексуальними домаганнями та дискримінацією, він або вона можуть подати відповідну скаргу.

Скарга може бути вручена безпосередньо або надіслана на електронні поштові скриньки ректора, проректорів, директорів інститутів/деканів факультетів, завідувачів кафедрами, керівників інших структурних підрозділів, голови Комісії, керівника Соціально-психологічної лабораторії, начальника відділу кадрів, голови Студентського Сенату, студентського омбудсмена, а також на електронну скриньку Комісії за електронною адресою: stopdiscrimination@nlu.edu.ua.