В Університеті розпочинає роботу Лабораторія вивчення проблем правового регулювання операцій з віртуальними активами

15-09-2020, 13:12

Уперше на теренах України на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого почала діяти Лабораторія вивчення проблем правового регулювання операцій з віртуальними активами.

Серед її основних завдань: оцінка ризиків пов’язана з обігом віртуальних активів, криптовалюти; дослідження зарубіжних підходів регулювання обігу віртуальних активів; сприяння виробленню новітніх підходів до правового регулювання операцій з віртуальними активами; дослідження механізмів захисту прав та інтересів осіб, які провадять діяльність пов’язану з обігом віртуальних активів.

Провідні спеціалісти лабораторії допоможуть Вам зрозуміти та освоїти сферу віртуальних активів, навчать швидко та ефективно реагувати та вирішувати найрізноманітніші проблеми, які можуть виникнути у даній сфері.

Очолив новий колектив докторант кафедри фінансового права Євген Смичок.

Ознайомитися з діяльністю Лабораторії вивчення проблем правового регулювання операцій з віртуальними активами ви можете за посиланням https://m.facebook.com/LabVirtualAssets