В Університеті пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні та практичні проблеми правового виховання в сучасному соціогуманітарному знанні»

15-05-2013, 12:12

Організатор заходу – кафедра філософії Університету.

Учасників конференції привітав проректор з наукової роботи А.П.Гетьман, який нагадав учасникам, що захід відбувається напередодні професійного свята − Дня науки: «Це свято, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених, якими ми по праву пишаємося і на які покладаємо великі сподівання. Рівень соціально-економічного розвитку країни, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце Україні у світовій спільноті. Тож кожному з вас, шановні колеги, бажаю міцного здоров’я, життєвої енергії і нових досягнень в улюбленій справі». А.П.Гетьман побажав учасникам конференції творчої наснаги у плідному обговоренні запропонованих порядком денним питань й подальших наукових здобутків на шляху поглибленого дослідження проблем правового виховання.

На заході з доповідями виступили: доктор філософських наук, професор кафедри культурології Університету О.К.Бурова  – «Правове та естетичне виховання як чинники соціального регулювання»; доктор філософських наук, професор кафедри філософії Університету О.П.Дзьобань  – «Правове виховання в контексті співвідношення права й моралі»; доктор філософських наук, професор кафедри філософії Університету Ю.Ю.Калиновський  – «Роль правового виховання у відтворенні соціального капіталу у сучасному українському суспільстві»; кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії Університету Е.А.Кальницький  – «Правове виховання як засадничий чинник формування сучасного демократичного суспільства в Україні» та ін.

За результатами конференції планується публікація матеріалів у фаховому збірнику «Вісник Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Серія: філософія, філософія права, політологія, соціологія».