В Університеті продовжується робота по модернізації гуртожитків до нового навчального року

23-05-2012, 10:14

Мета – створення сприятливих умов для навчання, проживання та дозвілля майбутніх фахівців-юристів.

На виїзній нараді ректор Університету В.Я.Тацій зауважив: «Одним з головних залишається завдання реалізувати всі програми і плани з реконструкції, капітального ремонту соціально-значущих об’єктів на 2012-2014 роки з найбільшою ефективністю. А, також, вивчаючи передовий світовий досвід, при можливості, застосовувати у наших умовах новітні енергозберігаючі технології».

Ректор В.Я.Тацій, перший проректор Ю.П.Битяк та проректор з економіки та соціального розвитку І.К.Прищепа ознайомилися з ходом виконання ремонтних робіт гуртожитків.

Черговим етапом покращення житлових умов стало відкриття в гуртожитку №3 Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ нового побутового комплексу (відтепер, курсанти мають можливість користуватися потужними пральними машинами та сушарнями для зручного і комфортного прання білизни, не виходячи за межі гуртожитку). Керівництво особисто ознайомилося з умовами мешкання курсантів, оглянули алею випускників та зону відпочинку, які створені біля гуртожитку, з ходом робіт з ремонту підвальних приміщень, де найближчим часом планується відкриття нового спортивного залу.