В Університеті продовжується реалізація спільного українсько-американського проекту з правничої антикорупційної освіти, який реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах програми «Нове правосуддя»

31-05-2017, 09:15

У квітні студенти Інституту прокуратури та кримінальної юстиції: Ольга Аралова (3 курс, 5 група), Любов Кононенко (3 курс, 6 група), Катерина Котько (1 курс, 20 група), Володимир Марченко (3 курс, 6 група), Дмитро Радушинський (3 курс, 15 група), Дарина Ходак (3 курс, 6 група) взяли участь у семінарі–практикумі,  під час якого відбулося обговорення сучасних антикорупційних практик у різних країнах та обмін досвідом з представниками правничих шкіл України та США щодо участі студентського самоврядування у запобіганні корупції. У результаті учасники розробили та презентували свої концепції та плани дій щодо реалізації антикорупційних соціальних проектів.

Тренерами команди Університету виступили асистент кафедри кримінального права №1, к.ю.н. О.Д.Комаров та аспірант кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права А.В.Білецький.

Наступним заходом освітньої програми стала лекція детектива НАБУ В.В.Катеринюка, що відбулася в Університеті 20 травня.  На лекції розглянуті історія створення, правові основи та результати діяльності Національного антикорупційного бюро України. Також обговорювались питання, пов’язані з особливостями проведення слідчих дій детективами НАБУ. В обговоренні взяли участь студенти та викладачі університету.

Ознайомитися з програмою українського компоненту цього курсу можна за посиланням http://bit.ly/2o6a5wf