В Університеті проведено четвертий міжнародний академічний семінар-практикум «Антикорупційна освіта для студентів-правників»

28-11-2019, 13:07

Захід, організований за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя», провів професор практики Школи права університету Вашингтона та Лі (Лексингтон, Вірджинія, США) Томас Спіді Райс.
Семінар-практикум відкрили проректор з навчальної робити Юрій Барабаш та керівник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід М. Вон. Учасників в онлайн режимі також привітала юридичний консультант Управління ООН з наркотиків і злочинності Сігалл Горовіц, яка презентувала власний навчальний модуль «Корупція в освіті».
Фокусом роботи учасників семінару-практикуму було доопрацювання та доповнення модельної антикорупційної політики закладу вищої освіти в світлі новел українського законодавства про запобігання корупції з урахуванням кращих міжнародних практик. Учасники заходу працювали над універсальним документом, яким заклади вищої освіти зможуть користуватися під час розробки власної політики по формуванню доброчесності в університетському середовищі.
У заході взяли участь викладачі та студенти американської (Школа права університету ім. Вашингтона та Лі) та українських правничих шкіл (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний університет «Острозька академія», Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Національний університет «Одеська юридична академія»), що протягом жовтня-листопада відвідували міжнародний онлайн курс із запобігання та протидії корупції.