В Університеті проведено всеукраїнський дебатний турнір “Перша Столиця”

05-12-2019, 08:50

“Перша столиця” – щорічний всеукраїнський дебатний турнір на історичну тематику, що проводився в стінах Університету в одинадцятий раз.

Цьогорічні теми дебатів стосувалися доктрини Трумена, євроінтеграційних процесів у другій половині ХХ сторіччя, реформ Дена Сяопіна, Нафтової кризи 1973 року та інших дискусійних питань.
Тож учасники мали змогу уявити себе на місці видатних політичних діячів минулого і на власному досвіді осягнути процеси формування керівних політико-правових ідей сучасності.

Студенти та випускники гідно представили Університет та підтвердили статус Дебатного Клубу НЮУ імені Ярослава Мудрого як одного з найсильніших дебатних осередків Харкова та України.

Фіналістами турніру стали Андрій Касьяненко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс бакалаврату) ти випускник Університету Криловецький Валентин.

Єгор Колодов (Факультет Адвокатури, 2 курс магістратури) став найкращим суддею турніру.

Бажаємо всім учасникам подальших успіхів!