В Університеті презентовано інноваційний та інтерактивний курс IFES з громадянської освіти для університетів «Демократія: від теорії до практики»

15-05-2018, 19:05

Захід відкрив директор Інституту прокуратури та кримінальної юстиції І.В.Бенедик, який наголосив на актуальності дослідження теоретичних основ демократії та практики реалізації її принципів.

З презентацією курсу виступив заступник директора IFES Україна Гіо Кобахідзе. Зокрема, ним було зазначено, що інноваційний та інтерактивний курс IFES з громадянської освіти для університетів «Демократія: від теорії до практики» розроблений спеціально для України за прикладом курсу IFES з громадянської освіти, що став надзвичайно успішним у Грузії, і зараз пропонується в більшості акредитованих університетах по всій країні та постійно користується популярністю й попитом серед студентів і викладачів.

Мета курсу: розвиток знань, навичок і ставлень, які пов’язані з ефективним демократичним громадянством студентів. Для цього використовуватиметься тристоронній освітній підхід, що включатиме: навчальну програму курсу і текстові матеріали; інтерактивні методики викладання; студентські проекти громадської дії.

Навчальна програма курсу та текстові матеріали засновані на теоретичних, історичних та практичних знаннях. Компоненти курсу, що ґрунтуються на знаннях, охоплюють: демократичне врядування, права людини, громадянське суспільство та участь громадян у суспільному житті та ін.