В Університеті представники Національного Еразмус+ офісу в Україні вивчали напрацювання університетів – учасників проекту «CRIMHUM»

19-12-2019, 14:38

19 грудня відбувся моніторинговий візит представників Національного Еразмус+ офісу в Україні Іванни Атаманчук і Петра Крайніка до Національного юридичного університету щодо ходу реалізації і виконання зобов’язань українськими університетами-партнерами за проектом Еразмус+ CRIMHUM “Модернізація магістерських програм підготовки слідчих прокурорів і суддів відповідно до європейських стандартів прав людини”. Відповідно до мети і завдань проекту розробляється і впроваджуватиметься нова магістерська програма з кримінального судочинства, готується низка навчальних посібників. Магістерська програма підготовки слідчих, прокурорів і суддів передбачає поєднання традиційної юридичної освіти з практичним підходом до навчання.

Під час моніторингу відбулися зустрічі з представником національного координатора проекту – Львівського національного університету імені Івана Франка – доц. Василем Луциком, проректором Національного університету “Одеська юридична академія” проф. В’ячеславом Туляковим та координаторами проекту в НЮУ імені Ярослава Мудрого доц. Олександром Частником і доц. Аллою Гринчак, проф. Томасом Крюсманном як представником університету-грантоотримувача (Грацький університет імені Карла і Франца, Австрія), а також із членами групи розробників навчальних посібників проф. Богданом Головкіним (керівник групи), проф. Дмитром Лукяновим, доц. Оленою Харитоновою і доц. Тетяною Цувіною.

Експерти з моніторингу також поспілкувалися зі студентами 1 курсу магістратури, які користуються отриманими результатами проекту та фінансовим менеджером проекту Юлією Смілик.