В Університеті обговорили сьогодення вищої юридичної освіти

24-12-2019, 12:21

23 грудня відбувся круглий стіл за темою: «Актуальні проблеми вищої юридичної освіти» у межах внутрішньовузівського підвищення кваліфікації на базі Інституту післядипломної освіти. Модератором круглого столу виступив директор інституту професор В.М. Єрмолаєв. У заході взяли участь проректор з навчально-методичної роботи професор В.В. Комаров та викладачі з педагогічним стажем роботи більше ніж 10 років, які були рекомендовані кафедрами Університету для проходження підвищення кваліфікації.

На круглому столі виступили з доповідями професор кафедри теорії і філософії права О.Р. Дашковська (Дистанційні освітні послуги як складова формування «людського капіталу»), доцент кафедри державного будівництва О.Ю. Лялюк (Реалії сучасної освітньої парадигми підготовки іноземних студентів-юристів) та доцент кафедри судоустрою та прокурорської діяльності О.О. Овсяннікова (Методичні прийоми підготовки та проведення лекцій у вищій школі).

Професор В.В. Комаров, професор кафедри соціології та політології І.О. Поліщук, доцент кафедри трудового права Н.М. Швець та інші взяли активну участь в обговоренні зазначених питань, ділилися власним досвідом з порушеної проблематики. За результатами засідання круглого столу буде підготовлено збірник тез та повідомлень і видано сертифікати відповідного зразка.