В Університеті відбулося спортивне свято «Парад переможців 2019»

29-11-2019, 18:20

Перед глядачами урочистим маршем пройшли учасники восьми спортивних клубів, збірних команд з різних видів спорту та фан-клубу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Спортивне свято відкрив ректор Університету Василь Тацій: «Сьогоднішній парад є результатом напруженої багаторічної праці спортсменів, тренерів й колективів кафедр фізичного виховання, спортивного клубу і навчально-спортивного комплексу Університету. Я гордий тим, що наші спортсмени захищають честь не лише Університету, а усієї України на численних міжнародних змаганнях. Спорт в Університеті завжди посідав особливе місце, адже він є важливою складовою формування всебічно розвиненої особистості. Здоровий спосіб життя є певною філософією, яка об’єднує весь університетський загал. Ми прагнемо, щоб наш досвід розвитку фізичного виховання та спорту поширився й іншими вишами держави». 

Спортсменів і тренерів також привітали заступник директора Департаменту – голова управління з питань фізичної культури і спорту Констянтин Курашов, заступник начальника Харківського обласного відділення (філії) комітету фізичного виховання і спорту МОН України Наталя Лук’янченко, президент Федерації волейболу Харківської області Анатолій Попов, президент федерації плавання міста Харкова Ігор Швидкий, партнер та спонсор волейбольного клубу Сергій Куций, а також президент Харківської асоціації спортивних та бойових єдиноборств Юрій Даниляк.

Для глядачів і гостей свята виступив театр української пісні і танцю «Розмарія» Палацу студентів Університету. Свої показові виступи представили члени збірних команд університету з боротьби дзюдо та самбо, спортивної секції з фехтування та збірної команди з рукопашного бою, клубів боксу та кікбоксингу, з олімпійських видів боротьби баскетболу, волейболу та настільного тенісу, а також з черліденгу.

З нагоди проведення загальноуніверситетського спортивного свята до 215-ти річчя Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та 85-ти річчя кафедри фізичного виховання та високі досягнення в Міжнародних змаганнях різного рівня й значний особистий внесок у розвиток спортивного руху в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого найкращі спортсмени та тренери нагороджен грамотами та подяками, а також почесними відзнаками міського та обласного рівня:

 Подякою Харківського обласного відділення (філії) комітету фізичного виховання і спорту МОН України:

 • КМС України з легкої атлетики багаторазовий чемпіон Денис Пікаш Харківської області
 • КМС України з легкої атлетики, багаторазовий чемпіон Харківської області; Едуард Куриленко
 • МСУ з плавання, багаторазовий чемпіон Харківської області Михайло Король;
 • МСУ з плавання, багаторазова чемпіонка України Марина Колесникова
 • МСУ з самбо, призер кубку Європи Дмитро Стеценко

 Подякою від департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради:

 • МСУ зі спортивного орієнтування член збірної команди України, чемпіонка світу 2019 року серед молоді, багаторазова чемпіонка України Марія Гоєнко
 • МСУ з гирьового спорту, призер чемпіонату світу серед молоді, багаторазовий чемпіон України, член молодіжної збірної команди України Вячеслав Шудров
 • КМСУ з плавання багаторазова призерка та чемпіонка України Тетяна Копейчикова
 • МСУ з карате багаторазовий переможець міжнародних турнірів та чемпіонату України Дмитро Корнійчук
 • МСУ з фехтування багаторазовийу переможцю та призеру Міжнародних та Всеукраїнських змагань Павло Лиманський
 • МСУ з самбо чемпіон Європи серед молоді Роман Труш
 • МСУ з самбо призер чемпіонату Європи серед молоді Ярослав Книш
 • МСУ з плавання багаторазовий чемпіон Харківської області Дмитро Дмітрієв
 • МСУ з самбо, призер чемпіонату Європи серед молоді, чемпіон світу серед студентів Владислав Березка