В Університеті відбувся літературний вечір, присвячений Дням пам’яті та примирення у Другій світовій війні «Спалах поезії як пам’ять про війну»

10-05-2017, 10:09

Організатор – кафедри культурології.

Війна і поезія стали об’єктами мистецької зустрічі, у якій взяли участь студенти та викладачі нашого навчального закладу. Модератор заходу доцент кафедри культурології В.М.Пивоваров вголос міркував про те, як важливо пам’ятати одну із значущих подій світової історії, а особливо тих, хто поклав своє життя за мир і спокій інших.

Небайдужими до задушевної лірики солдатського серця виявилися студенти Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України та Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ: І.Шевченко, А.Сучкова, П.Трифонов, Д.Комарова, Є.Дворнікова, Ю.Пікуль, А.Іванова, В.Кубинець, які, у свою чергу, продекламували класичні твори В.Симоненка, Л.Костенко, О.Гончара, О.Твардовського тощо.

Озброївшись словом, подарували присутнім власні тексти Ю.Кравчук, Д.Яритенко, І. Бистрицька, У.Калюжна та інші. Молоді митці зачепили найболючіші теми, ще раз наголошуючи на тому, яким страшним випробовуванням для нашого народу стала війна. Наостанок студентка університету Тетяна Ліра виконала пісню «Кукушка», під час звучання якої кожен зміг осмислити увесь трагізм тих страшних років.

Воєнна поезія – це своєрідний гімн безсмертній силі й величі українського народу. І як чудово відчувати, що співцями цього гімну є і наші студенти університету.