В Університеті відбувся круглий стіл «Державотворчі процеси в Україні та зарубіжних країнах: історичний аспект», присвячений 80-річчю незалежності Карпатської України

28-03-2019, 10:25

Організатор: Кафедра історії держави і права України та зарубіжних країн Університету.

У заході взяли участь науковці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Львівського національного університету імені Івана Франка та Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Модератор круглого столу завідувач кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн Володимир Гончаренко, зазначив: «Карпатська Україна проіснувала зовсім недовго, але вона відіграла вагому роль в історії українського державотворення і продемонструвала світу прагнення українців мати свою незалежну державу. У складний для Європи передвоєнний час за короткий термін відбулися вибори до Сейму, була створена Організація народної оборони «Карпатська Січ» і прийнята Конституція, у якій закріплювалися форма правління, мова та державні символи незалежної Карпатської України».

На заході з доповідями виступили завідувач кафедри конституційного права України Тетяна Слінько (Етапи становлення українського конституціоналізму), асистент кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн Ріната Казак (Карпатська Україна як предмет дослідження зарубіжних науковців), студент 1 курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Ігор Рожок (Історія Карпатської України: спроба конструктивного осмислення) та ін.

За результатами круглого столу буде видано збірник тез доповідей.

Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах:

Фейсбук – www.facebook.com/nlu.official/

Телеграм – t.me/NLU1804official