В Університеті визначали кращого оратора

29-11-2018, 16:22

Ініціатором та організатором університетського конкурсу ораторів виступила кафедра соціології та політології за підтримки профкому студентів.

Цьогорічний конкурс проходив у три етапи. На першому усі бажаючі студенти мали виявити своє бажання продемонструвати ораторські здібності та зареєструватися для участі у конкурсі. Другий етап – відбірковий, на якому комісії з викладачів кафедри заслуховували та оцінювали заздалегідь підготовлені учасниками промови з різних актуальних тем.

За результатами відбору було обрано 10 студентів, які найкраще продемонстрували свою ораторську майстерність. Саме їм довелося змагатися за звання кращого оратора Університету у фіналі.

Відкриваючи захід, завідувач кафедри соціології та політології. М.П.Требін наголосив на важливості володіння словом у професійній діяльності юриста, адже юрист, який добре володіє словом і мовою, має більше можливостей у досягненні професійних успіхів.

Компетентне журі оцінювало конкурсантів за критеріями оригінальності тексту, доведення основної ідеї, культури й техніки мовлення, контакту з аудиторією.

За результатами конкурсу переможцями стали:

І місце – Владислава Капліна (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс, 1 група) з темою « Hawala   Banking як новітній метод фінансування тероризму»

ІІ місце –  Юлія Денисюк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс, 10 група) з темою «Проблема дає можливість нам стати кращими»

ІІІ місце – Єлизавета Парасюк (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції , 2 курс, 16 група) з темою «Возделывание души»

Усі фіналісти отримали цінні подарунки.

Нагородою для переможців стали книги з ораторського мистецтва.