В Університеті визначали кращого оратора

16-05-2019, 15:50

Ініціатором та організатором університетського конкурсу ораторів виступила кафедра соціології та політології за підтримки профкому студентів.

З вітальними словами до присутніх звернулася одна з авторів ідеї створення конкурсу доцент кафедри права Європейського Союзу О. Я.Трагнюк, яка зазначила, що ораторське мистецтво – це не тільки вміння красиво говорити, а й переконувати, що є вкрай необхідним у професії юриста. «Ви всі – уже переможці, тому що знайшли в собі сили вийти на цю велику сцену. Бажаю учасникам – віри в себе та успіху, а членам журі – доброти і справедливості», – додала Олеся Янівна.

Можливість брати участь у конкурсі мали усі охочі.

Компетентне журі оцінювало конкурсантів за критеріями оригінальності тексту, доведення основної ідеї, культури й техніки мовлення, контакту з аудиторією.

Переможцями конкурсу стали:

1 місце – Дмитро Новиков (2 курс, 11 група, Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України);

2 місце – Анастасія Садова (2 курс, 11 група, Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України);

3 місце – Яна Борилюк (2 курс, 5 група, Інститут прокуратури та кримінальної юстиції).

Оцінити претендентів на звання кращого оратора могли також студенти у режимі online голосування, за результатами якого приз глядацьких симпатій дістався Анастасії Садовій.

Усі конкурсанти отримали дипломи учасників, а переможцям голова профкому студентів О.Ю.Дудченко вручив сертифікати на отримання грошової премії.