В навчальному корпусі Університету по вул. Динамівська, 4 відкрилась нова зала їдальні для курсантів військово-юридичного факультету

14-09-2018, 17:41

На відкритті були присутні ректор університету В.Я.Тацій, проректор з економіки та соціального розвитку І.К.Прищепа, керівництво військово-юридичного факультету, курсанти факультету та їх батьки, а також почесні гості: директор юридичного департаменту Міністерства оборони України полковник юстиції В.П.Коваль, військовий прокурор об’єднаних сил полковник юстиції О.В.Ціцак, військовий прокурор Харківського гарнізону прокуратури об’єднаних сил полковник юстиції Р.С.Грищенко, начальник державної служби з надзвичайних ситуацій в Харківській області полковник служби цивільного захисту О.В.Волобуєв, начальник Харківської Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою генерал-майор О.П.Середа, начальник Харківського зонального відділу ВСП у ЗСУ полковник О.В.Леонченко.

На вході ректора, адміністрацію університету і факультету та почесних гостей зустріли представники батьківського комітету курсантів, які подякували за створені університетом гідні умови навчання і відпочинку їх дітей, а також вручили святковий коровай і подарункові сертифікати на холодильник і мега-комбайн для нової їдальні.

Звертаючись до зібрання, ректор Університету Василь Якович Тацій зазначив: «Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого опікується життям студентів – навчанням, проживанням, дозвіллям, естетичним і спортивним вихованням. Принциповим моментом тут є і система харчування, оскільки забезпечує здоров’я молодих людей».

«Хотів би подякувати усім – будівельникам, батькам, які допомагали, колективам їдалень, що працювали над створенням нової зали їдальні. Переконаний у тому, що наші курсанти отримають задоволення від цього», – додав Василь Якович.

Зі словами вітання до присутніх звернувся директор юридичного департаменту Міністерства оборони України полковник юстиції В.П.Коваль, який зауважив, що створенню їдальні передувало бажання керівництва Університету покращити умови навчання у виші курсантів військово-юридичного факультету, і Міністерство оборони України підтримало цю ініціативу.

Приміщення їдальні було освячено єпископом Харківським і Богодухівським Митрофаном.