В Академії пройшло засідання круглого столу, присвяченого теоретичним і практичним проблемам сучасного українського конституціоналізму.

14-05-2010, 09:12

14 травня в Академії пройшло засідання круглого столу, присвяченого теоретичним і практичним проблемам сучасного українського конституціоналізму, у роботі якого взяли участь аспіранти й молоді науковці Академії.

Відкрив захід голова Ради молодих вчених, завідувач кафедри конституційного права України, кандидат юридичних наук, доцент Ю.Г.Барабаш.

З науковими доповідями виступили: доцент К.Є.Соляннік на тему “Щодо правової основи діяльності органів державної влади”, аспіранти О.Ю.Лялюк – “Територіальна основа діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування в Україні”, О.В.Нестеренко – “Деякі проблеми реалізації права на доступ до інформації через інформаційний запит”, О.П.Євсєєв – “Процедура посередництва як перспективний засіб розв’язання державно-правових конфліктів”, Є.І.Григоренко – “Конституційно-правові аспекти військової служби в Україні”. Аспіранти В.Середюк, Я.Приходько, Є.Ткаченко, В.Шеверєва взяли участь в обговоренні зазначених виступів.

Більшість присутніх зійшлися на необхідності подолання правового нігілізму і особливо його найнебезпечнішого різновиду – нігілізму конституційного, подальшого удосконалення діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування, наближення їх до європейських стандартів.