Вітаємо Максима Чеботарьова з перемогою у  конкурсах Фонду Конрада Аденауера та молодіжного проекту програми Еразмус+!

21-06-2019, 10:00
Студент першого курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Максим Чеботарьов у жорстких конкурсних відборах виборов відразу два гранта для участі у європейських молодіжних проектах.
Він став одним з трьох представників України на освітньому семінарі фонду Конрада Аденауера для студентів з країн-учасниць Східного Партнерства, який проходитиме з 7 по 12 липня у м. Брюссель (Бельгія) та буде присвячений знайомству з роботою інституцій Європейського Союзу.
 Окрім того, разом із шістьма студентами інших українських університетів Максим став переможцем конкурсу за програмою Європейської комісії Erasmus+ (KA347) «Діалог між молоддю та політиками». В рамках проекту студенти з України, Польщі та Грузії стануть учасниками семінарів, майстер-класів та зустрічей, об’єднаних загальною темою «Інноваційні методи у прийнятті демократії». Заходи проекту проходитимуть у мальовничому куточку Норвегії неподалік м. Осло 22-25 липня 2019 р.
Бажаємо Максиму успіхів, позитивних вражень та натхнення для участі у нових конкурсах!