Вітаємо команду Університету «Hard facts» з перемогою у IV Національних судових змаганнях з міжнародного кримінального права!

10-03-2020, 16:26

Захід, спрямований на поглиблення знань з міжнародного кримінального та гуманітарного права, зокрема із застосування Римського Статуту, Женевських конвенцій та практики ICC, відбувся  7-8 березня у Львові. У змаганнях взяли участь 28 команд закладів вищої освіти,  які навчаються за спеціальністю «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність» зі всієї України.

Конкурс складався з  2 частин:  спочатку команди надсилали на оцінювання  суддям письмові меморандуми з двох позицій  (обвинувачення і захисту), а згодом серед найкращих 8 команд проводились усні раунди у форматі моделювання судового засідання Міжнародного кримінального суду.

У запеклій боротьбі перемогу одержала команда Університету  у складі Анастасії Демчук (капітан команди), Оксани Фомякової, Дмитра Зарєчного та Галини Михайлової (Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України,1 курс магістратури).

Члени команди поділилася своїми враженнями: «Ми щиро захоплені тим змагальним духом, що панував серед команд-учасників, проте варто і відмітити те, що абсолютно всі виражали повагу до суперників. Всі команди показали надзвичайно високий рівень знань  і ми вдячні їм за таку сильну і цікаву гру!». Також вони подякували альма-матер за знання,  досвід і підтримку,  особисто  − асистенту кафедри міжнародного права  Юрію Усманову за значну допомогу у підготовці до конкурсу та надання корисних методичних матеріалі, організаторам, незалежним та справедливим суддям.