Вітаємо з 70-річчям першого проректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, професора, академіка Національної академії правових наук України Юрія Прокоповича Битяка!

28-04-2019, 01:00

Шановний Юрію Прокоповичу!

Викладачі, співробітники і студентство Університету, якому Ви присвятили своє життя, щиро вітають  Вас із ювілеєм!

Завдяки професіоналізму, порядності, інтелігентності, доброзичливості й відданості справі Ви здобули великий авторитет серед членів колективів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національної академії правових наук України й широкої юридичної спільноти.

Вас знають як  досвідченого і талановитого вченого, цілеспрямованого керівника, поважають за особливу чуйність, увагу до людей, високу культуру, не лише колеги, а й  студенти, безмежно вдячні численні учні.

Власним прикладом Ви навчаєте умінню думати про майбутнє,  організованості, внутрішній дисциплінованості  й вимогливості до себе.

Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, миру й родинного затишку, невичерпної енергії, подальшої плідної праці, нових творчих успіхів!