Вітаємо з Днем народження!

13-01-2013, 00:01

Шановний Василю Яковичу!

Колектив Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» щиро вітає Вас із Днем народження.

Пройшовши в стінах  Університету всі ступені професійного становлення від студента до ректора, Ви увібрали його дух, багаті історичні традиції та збагатили практику роботи власними здобутками, які базуються на кращих особистісних якостях – високій відповідальності та виважених рішеннях та­лановитого керівника.

Ви – визнаний організатор вищої освіти в Україні. Завдяки Вашій праці на посаді ректора, Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» став одним із кращих ВНЗ України та світу.

Відомий вчений і талановитий педагог, завдяки широкій ерудиції, багатогранному таланту дослідника та постійному творчому пошуку, Ви робите вагомий внесок у розвиток юридичної науки, підносячи її на якісно новий рівень.

Вас люблять і поважають за особливу чуйність, високу культуру, широку ерудицію та високий творчий потенціал, що поєднані зі справедливою вимогливістю та відповідальністю, державним підходом до вирішення всіх питань, що постають перед Вами і очолюваним колективом.

У цей урочистий день ми від щирого серця зичимо Вам доброго здоров’я, нових здобутків, творчого запалу, життєдайних сил, міцності духу й подальших досягнень, щастя, благополуччя та всіляких гараздів. Всього Вам самого найкращого!