Вітаємо з Днем народження ректора Університету Василя Яковича Тація!

14-01-2019, 13:11

Шановний Василю Яковичу!

Щиро вітаємо Вас із Днем народження!

Ваша цілеспрямована, самовіддана праця, наполегливість, виваженість і мудрість, державне мислення, висока особиста культура і увага до кожного члена колективу, глибока повага до традицій і прагнення сміливо відповідати на виклики часу стали запорукою досягнень очолюваного Вами провідного закладу вищої юридичної освіти України – Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Власним прикладом Ви надихаєте молодь на визначення амбітних цілей і наполегливість  в їх досягненні.

Бажаємо Вам і надалі залишатися взірцем для зростаючих поколінь юристів України, бути ключовою фігурою освітнього та наукового життя не тільки нашої держави, але й далеко за її межами, творчого натхнення, нових стратегічних ідей і успішної їх реалізації. Міцного Вам здоров’я, миру, добра і злагоди, щастя, родинного затишку і благополуччя!

Успіхів Вам, шановний Василю Яковичу, у всіх Ваших справах і починаннях!

Колектив Національного юридичного

університету імені Ярослава Мудрого