Вітаємо випускницю нашого Університету Олену Проценко з отриманням стипендії імені Фулбрайта!

09-09-2019, 09:37

Олена Проценко з відзнакою закінчила Університет у 2015 році, ступінь бакалавра права вона здобула на господарсько-правовому факультеті, а навчання у магістратурі продовжила за програмою Інституту підготовки кадрів для органів Юстиції України.

Для своєї фахової кар’єри Олена обрала правозахисну діяльність, працювала в Українській Гельсінській спілці з прав людини, у 2019 році отримала статус адвоката, має 6 виграних справ у Європейському Суді з прав людини.

Цього року Олена стала фіналісткою Fulbright Graduate Student Program. З понад 500 заявок було відібрано лише 42 фіналісти.
У серпні Олена стала студенткою LLM програми з прав людини у Indiana University McKinney School of Law https://mckinneylaw.iu.edu/

Індивідуальний проект, над яким наша випускниця продовжуватиме працювати у США присвячений захисту прав осіб з психічними розладами. Після повернення в Україну Олена сподівається застосувати отримані знання щоб покласти край порушенням прав людини в психоневролонічних інтернатах та допомогти реформувати систему надання психіатричної допомоги в Україні.

Пишаємося досягненнями Олени Проценко! Бажаємо їй творчої наснаги та успіхів в опануванні нових знань у McKinney School of Law, і завжди чекаємо в alma mater!