Відповідальний секретар приймальної комісії Ю.А.Пономаренко провів зустріч зі студентами Харківського автомобільно-дорожнього технікуму

06-04-2017, 10:08

5 квітня цього року відповідальний секретар приймальної комісії Університету Ю. А. Пономаренко провів зустріч зі студентами випускного курсу відділення «Правознавства» Харківського автомобільно-дорожнього технікуму. Цьогоріч більше 90 осіб закінчують це відділення й здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з права. Ю. А. Пономаренко ознайомив присутніх з перспективами продовження навчання для здобуття ступеня бакалавра, а згодом – і магістра права, розповів про переваги навчання саме у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, порядок вступу до нього, відповів на численні питання присутніх.

Окрім того, Ю. А. Пономаренко провів зустріч також і зі студентами інших відділень ХАДТ – економічного, дорожнього, механічного та ін. – ознайомивши їх з істотною новелою Правил прийому 2017 року. З цього року Університет приймає на навчання одразу на 2-й курс, без подання сертифікатів ЗНО, осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за будь-якою неспорідненою з правом спеціальністю. Присутні із зацікавленням сприйняли перспективу вступу до Університету за такою процедурою.