Відкрито новий напрямок академічної мобільності на весняний семестр до Східно-Китайського університету політичних наук та права (м. Шанхай, КНР)

28-11-2018, 15:39

До уваги студентів першого курсу магістратури!

 Студенти, які навчаються на першому курсі магістратури та добре володіють англійською мовою  (підтверджений рівень B2) запрошуються до участі у конкурсі на навчання протягом одного семестру з 25 лютого по 28 червня 2019 року на юридичному факультеті Східно-Китайського університету політичних наук та права на основі міжуніверситетської угоди, укладеної 25 жовтня 2018 року.

Навчання є безкоштовним, студенти несуть витрати, пов’язані з транспортом, проживанням, харчуванням та обов’язково оплачують страховий поліс. Китайський університет пропонує на вибір студентів такі навчальні курси:

·         Chinese Criminal Law

·         Comparative Financial Law

·         Civil Litigation and Commercial Arbitration

·         Criminal Procedure Law of China

·         International Trade Law

·         Legal Chinese

·         Chinese Judicial System

·         Chinese Society and Economy

·         International Investment Law &

·         Foreign Investment Law of China

Також надається можливість за бажанням студента пройти елементарний або поглиблений курс китайської мови та письма.

Заяви приймаються до 7 грудня у відділі міжнародних освітніх програм та академічної мобільності (центральний корпус, вул. Пушкінська, 77, ауд. 92), там також можна отримати додаткову інформацію про навчання за програмою академічної мобільності.  

Тел. +57 704 93 31

Emaili.a.shumilo@nlu.edu.ua

Довідка. Східно-Китайський університет політичних наук та права є державним навчальним закладом, заснованім у 1952 році, де навчається понад 20 тис. студентів з Китаю та інших країн світу. За рейтинговими показниками університет входить до десятки кращих правничих шкіл Китаю. Головний кампус знаходиться у мШанахай, університет пропонує студентам розгалужену інфраструктуру для спорту та відпочинку.