Відбулося чергове засідання Правління Асоціації випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

08-02-2013, 17:58

Відбулося чергове засідання Правління Асоціації випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», на якому були присутні В.І.Кононенко, Ю.Г. Барабаш, О.М.Новак,  М.І. Тітов, А.О. Булгаков.

Захід відкрив голова Асоціації, заслужений юрист України, суддя ВСУ, ВС СРСР (у відставці) В.І.Кононенко. Він привітав усіх присутніх та висловив сподівання, щобуде плідна робота. Першим заступником – Ю.Г.Барабашем було запропоновано внести зміни та включити до діючого складу Правління А.Г.Косолапова  і О.В.Каденка, який буде займатися об’єднанням випускників за кордоном.

Надалі, голова Асоціації доповів про підписання угоди з Асоціацією правників України, у якій сторони закріпили основні напрями майбутньої співпраці. Також було презентовано сайт Асоціації, на якому майбутні члени Асоціації можуть ознайомитись з інформацією про проведені та майбутні заходи. Випускникам надається змога зареєструватись на сайті та за декілька хвилин стати членом Асоціації. Всі присутні відмітили високий рівень виконаної роботи.

М.І.Тітов відзначив, що було підведено підсумки  конкурсу на стажування, у якому брали участь студенти Університету. Він вказав на важливість такого роду заходів як для майбутніх юристів, так і для роботодавців, які зацікавлені в розумних та ініціативних кадрах.

Наприкінці було затверджено план заходів на наступне півріччя. В.І. Кононенко висловив подяку за проведену роботу та наголосив, що має сподівання на активну та плідну роботу Асоціації у майбутньому.