Відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам освітньої професійної програми «Юридичний бізнес»

27-05-2016, 19:40

Захід відкрив перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.П. Битяк, який привітав студентів з успішним завершенням навчання та побажав їм ефективно використовувати набуті знання. Юрій Прокопович наголосив на важливості впровадження в Університеті сертифікатних освітніх програм із метою підготовки студентів до майбутньої професійної діяльності.

Керівник програми Л.С. Шевченко відзначила, що за своєю концепцією сертифікатна освітня професійна програма «Юридичний бізнес» є інноваційною і дає можливість слухачам усвідомити особливості юридичного менеджменту, юридичного маркетингу, юридичного консалтингу, юридичного аудиту та інших напрямів діяльності сучасної юридичної фірми. Програма має науково-практичний характер. Окрім авторських лекцій викладачів студенти відвідують майстер-класи провідних юристів м. Харкова зі значним досвідом практичної роботи.

З вітаннями до випускників звернулися: І.А. Селіванова, кандидат юридичних наук, доцент, член Ради відділення Асоціації правників України в Харківській області, радник юридичної фірми «ILF»; М.М. Шевердін, кандидат юридичних наук, доцент, голова відділення Асоціації правників України в Харківській області, партнер юридичної фірми «Кібенко, Оніка і партнери».

В свою чергу випускники програми звернулися зі словами вдячності за надану можливість здобути нові знання, цікаві лекції та майстер-класи до ректорату Університету, викладачів кафедри економічної теорії та всіх викладачів «Юридичного бізнесу».

В урочистій обстановці перший проректор Університету Ю.П. Битяк вручив сертифікати про проходження повного курсу навчання за програмою «Юридичний бізнес» усім випускникам.

Менеджмент програми висловлює вдячність керівникам юридичної фірми «ILF» та юридичного відділу Харківської медичної академії післядипломної освіти за надану студентам можливість пройти стажування в сфері господарського та медичного права, а також сподівається на подальшу співпрацю з Асоціацією правників України.