Відбулося урочисте вручення сертифікатів за результатами Практичного курсу “Корпорації, бізнес і права людини”

11-02-2021, 21:23

Лектором курсу виступив суддя Європейського суду з прав людини Пауло Пінто де Альбукерке. Практичні заняття проводила Олена Уварова, к.ю.н., голова Міжнародної лабораторії з бізнесу і прав людини Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. 

Організаційний супровід курсу забезпечила студентка 4 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Владислава Капліна. 

Метою курсу є висвітлення детальної картини корпоративного захисту, передбаченого Європейською Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод. Йдеться як про перспективи судових процесів, так і про вироблення ефективних запобіжних інструментів (політики з поваги прав людини, процедури забезпечення належної обачності у сфері прав людини, відслідковування ланцюгів поставок тощо). Було розглянуто дві ключові теми: корпорації як носії прав людини і корпорації як носії обов’язків у сфері прав людини. 

Практичний курс “Корпорації, бізнес і права людини” тривав з березня по грудень 2020 року і завершився написанням фінальних робіт у вигляді есе. 

Сертифікати отримали ті учасники й учасниці, які брали активну участь у курсі й успішно виконали фінальну роботу.