Відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам Cертифікатної освітньої програми «Теорія та практика медіації» у 2018-2019 навчальному році

18-04-2019, 12:45

Участь у цьому заході взяв Голова Європейського центру верховенства права Дмитро Валентинович Лученко. Найуспішніші слухачі отримали в подарунок книгу Пола Гаудера «Верховенство права в реальному світі», котру неможливо придбати на полицях книжкових магазинів.

У результаті проходження Сертифікатної освітньої програми учасники оволоділи новими знаннями та навичками у сфері альтернативного вирішення спорів.

Визначальним є той факт, що серед наших випускників вже є практикуючі медіатори. Так, наприкінці березня до слухачів завітав випускник програми, медіатор, викладач Дмитро Лючков з лекцію на тему «Медіатор – хто він та де він?». Дослідження проводилося по всій країні та мало досить широке коло респондентів. До прикладу, серед міжнародних компаній, що брали участь в опитуванні, були samsung,adidas, великі вітчизняні компанії представлені Новою поштою та іншими транспортними компаніями, також було залучено у якості респондентів представників середнього та малого бізнесу, державних установ, підприємств та організацій, фізичні особи – громадяни. За результати проведеного дослідження та його презентації можна зробити висновок, що нарешті коло зацікавлених осіб в медіації поступово зростає, потреба в медіаторах наразі гостро існує в міжнародних компаніях та в малому і середньому бізнесі. 

Вітаємо всіх учасників з успішним закінченням навчання!

Нагадуємо, що триває набір в останню групу навчання Сертифікатної освітньої програми «Теорія та практика медіації» в 2018-2019 навчальному році, яка проводиться спільно з Європейським центром верховенства права.

Офіційні сторінки Університету  в соціальних мережах:

Фейсбук – www.facebook.com/nlu.official/

Телеграм – t.me/NLU1804official

Інстаграм – www.instagram.com/nlu_official/