Відбулося урочисте вручення дипломів другого випуску студентів-магістрів Хартфордширського університету (Велика Британія), що навчалися за британськими освітніми програмами

07-04-2012, 09:19

У заході брали участь ректор В.Я.Тацій, перший проректор Ю.П.Битяк, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш.

Урочистості відкрив ректор Університету В.Я.Тацій. Він зазначив, що подія має велике значення як для студентів-учасників програми, так і для Університету. Випускники здобули якісну освіту провідного вищого навчального закладу Великої Британії, яка відповідає міжнародним стандартам, і тепер матимуть додаткові можливості для особистого та професійного розвитку.

Договір про співпрацю між Національним університетом «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та Хартфордширським університетом укладено у 2009 році. Відповідно до умов цього Договору, наші студенти навчаються за програмами, розробленими у рамках проекту ЄС Темпус: «Європейське право», «Міжнародне комерційне право», «Дипломатія і міжнародні відносини». Унікальність цих програм полягає у тому, що студенти, навчаючись у Харкові, отримають ступінь магістра права (LLM) або магістра гуманітарних наук (МА) університету Хартфордширу.

Наш Університет є першим і єдиним українським вищим навчальним закладом, де студенти можуть отримати ступінь магістра права та магістра з гуманітарних наук провідного британського університету. В минулому році такі дипломи отримали 25 студентів, серед яких були як випускники нашого університету, так і випускники інших ВНЗ України. Диплом магістра став для деяких із них справжньою запорукою кар’єрного зростання. Зокрема, випускники програми змогли продовжити навчання в докторантурі провідних вищих навчальних закладах Європи серед них Університет Маастрихту, Нідерланди), а також працевлаштуватися в кращих юридичних фірмах – Astapov Lawyers International Law Group LLC (входить до топ-500 Великої Британії), Integrities International Legal Firm тощо.

У 2012 році дипломи магістрів права та магістрів з гуманітарних наук Хартфордширського університету отримали 16 випускників (із них 9 – із відзнакою).