Відбулося офіційне вручення сертифікатів випускникам освітньої професійної програми «Медіа-право»

20-04-2015, 16:31

У заході взяли участь ректор В.Я.Тацій, проректор із навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, директори інститутів, декани факультетів, викладачі, співробітники, студенти.

На початку присутнім було презентовано фільм-інтерв’ю викладачів і слухачів курсу та головні і знакові події програми.

«Упродовж багатьох років ми готували юристів широкого профілю. Але час змінюється. Враховуючи реалії сьогодення, де ми йдемо у новий світ з новими технологіями, та відповідно до вимог ринку праці, ми маємо піклуватися і забезпечувати наших випускників додатковими знаннями та навичками, щоб вони могли успішно йти дорогою життя. Цей напрямок, а з часом ще й з десяток нових, я переконаний, будуть розвиватися», − сказав В.Я.Тацій, відкриваючи захід.

Ректор розповів історію ініціювання Програми, подякував куратору проекту О.І.Поклонській та всім викладачам, які брали в ній участь не тільки як викладачі, а як партнери, і підкреслив важливість для юриста вміти професійно доносити інформацію до широких кіл громадян. Він також повідомив, що заплановано розширення можливостей Програми і це вже передбачено у будівництві нової бібліотеки.

Ректор вручив сертифікати студентам.

Під час вручення сертифіката випускниці програми та Університету Катерині Хоменко, яка пройшла складний конкурс і працюватиме у прес-службі Генеральної Прокуратури України, В.Я.Тацій побажав їй та всім випускникам завжди високо нести прапор Університету.

Випускниця Вікторія Василенко зазначила: «Ми дякуємо керівництву і викладачам за новий набутий досвід, ми навчилися працювати у команді, наші викладачі стали нашими друзями».

Довідка: освітня професійна програма «Медіа-право» − курс вибіркових навчальних дисциплін, спрямований на ознайомлення студентів 5 курсу (1 курсу магістратури) денної форми навчання із питаннями інтелектуальної свободи, правового регулювання діяльності засобів масової інформації, захисту персональних даних, правового інституту інтелектуальної  власності.

До навчального процесу залучено провідних фахівців кафедр конституційного права, теорії держави та права, цивільного права, культурології, а також спеціалістів телецентру Університету.

Матеріал курсу передбачає поглиблене вивчення таких юридичних дисциплін як свобода слова, свобода преси, право на вільне самовираження особи. У курсі йдеться про ринок символічних зразків, інтелектуальну активність в умовах глобального ринку і ліберальної демократії, інформаційний обмін і його зв’язок із соціальним поступом, про американську та європейську парадигми захисту свободи слова.

Слухачі отримають досвід безпосередньої журналістської діяльності на базі телецентру Університету.