Відбулося офіційне вручення сертифікатів випускникам освітньої професійної програми «Виборче право та виборчі технології»

25-06-2019, 14:33

Захід відкрила завідувачка кафедри Т.М.Слінько, яка відзначила, що програму успішно завершили всі слухачі, і висловила подяку за організацію процесу й плідну роботу керівництву Університету, директору Інституту післядипломної освіти В.М.Єрмолаєву, викладачам і студентам.

«Програма «Виборче право та виборчі технології» функціонує з 2016 року. До неї були залучені викладачі чотирьох кафедр, які забезпечили інтерактивні форми викладання навчальних дисциплін в межах сертифікатної програми. Запропонований освітній продукт надає вам преференції у політико-правовій сфері, пов’язаній з виборами», – зазначила Тетяна Миколаївна.

Студенти висловили подяку керівництву Університету, викладачам програми та впевненість, що отримані знання будуть використані у майбутньому.

В урочистій обстановці Т.М.Слінько вручила сертифікати про проходження повного курсу навчання за програмою «Виборче право та виборчі технології».

Довідка: сертифікатна освітня професійна програма «Виборче право та виборчі технології» є новим сучасним продуктом для набувачів освітніх послуг в Університеті, метою якої є оволодіння знаннями та навичками, які допоможуть майбутнім юристам зайняти свою нішу як фахівця у сфері виборчого права, що особливо важливо в умовах високої конкуренції на ринку юридичних послуг.