Відбулося нагородження переможців олімпіади з англійської мови

13-12-2018, 15:37

В Інституті прокуратури та кримінальної юстиції кафедрою іноземних мов №3 проведено два  тури олімпіади з англійської мови для студентів 1 курсу. Мета заходу – підвищення мотивації до вивчення іноземної мови і заохочення студентів до підвищення рівня іншомовної компетенції. Питання олімпіади включали різноманітні завдання, що вимагали від студентів як блискучого знання англійської мови, так і творчих здібностей та широкого кругозору.

У заході взяли участь 60 студентів першого курсу. Переможцями стали:

І місце – Ярослав Морозов (10 група)

ІІ місце – Дарія Фадєєва (12 група)

ІІІ місце – Валерія Дяченко (10 група).

Переможців привітали та побажали їм подальших успіхів у навчанні та оволодінні іноземними мовами: директор Інституту прокуратури і кримінальної юстиції І.В.Бенедик, завідувач кафедри іноземних мов №3 О.Ю.Кузнецова, викладачі, які проводили олімпіаду, Л.О.Голубнича та С.В.Мясоєдова.

На думку переможців, такі заходи надихають на нові звершення у навчанні, дозволяють відчувати більшу впевненість у своїх знаннях і стимулюють до вдосконалення рівня англійської мови.