Відбулося нагородження переможців Другого конкурсу літераторів Університету

22-05-2013, 16:13

Ініціаторами проведення конкурсу виступили керівники літературно-мистецької студії «Пластилін» О.В.Бойко та А.О.Борщова за підтримки профкому студентів та ректорату університету.

Відкрив захід проректор Університету Ю.Г.Барабаш. Юрій Григорович звернувся з привітальним словом до учасників заходу і зазначив: «Це чудово, що ви не тільки навчаєтеся, а ще й приділяєте час творчості, радуєте нас власними цікавими творами, а ми, у свою чергу, обіцяємо підтримку і видання збірника з найкращими творами конкурсу».

Цьогоріч конкурсанти могли подати на розгляд журі, до якого входили:  проректор із навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, голова профспілкового комітету студентів О.Ю.Лялюк,  члени Національної спілки письменників України А.О.Борщова та О.В.Бойко, доцент кафедри культурології В.М.Пивоваров, аспірант університету К.Новікова, редактор-кореспондент газети «Vivat Lex!» О.І.Марченко, власні твори за двома номінаціями: «Краща поезія про Університет», «Краща проза про Університет». Оцінювалися оригінальність наповнення творів, яскраво виявлений авторський почерк, наявність уміння професійного редагування власних текстів та художня цінність доробку.

Усього на конкурс було подано 31 добірку: 20 учасників у номінації «Поезія» та 11 учасників у номінації «Проза».

У номінації «Поезія» місця розподілилися таким чином: І місце посів студент ІV курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Сергій Лимаренко із твором «Ніхто не почує…»; ІІ дісталося постійній учасниці літературних конкурсів, студентці ІV курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Тамілі Дорошенко із поезією «Дерево права»; володаркою ІІІ місця стала студентка ІІ курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України романтична Анастасія Князюк із твором «Двое».

У номінації «Проза» І місце посів студент ІІ курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Сергій Мигалатій із оповіданням «Поїзд туди і назад». Володаркою ІІ місця стала студентка ІІІ курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Анастасія Затворницька із оповіданням «Покарати привида». ІІІ місце у номінації «Проза» здобув молодий перспективний прозаїк, студент І курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Олександр Захаренков із твором «Янгольські штучки». Кожен був нагороджений грамотою, а також премією від профкому студентів Унверситету.

Після урочистої частини учасники заходу взяли участь у грі «Літературні леви», де проявили свої здібності, а точніше вміння писати у різних літературних стилях на зовсім неочікувані теми: сльози, благодійність, дитяче щастя, кохання, душа людини, історія, СБУ, забуття, розвиток, природа тощо.

Переможницею літературної гри стала студентка V курсу Інституту підготовки кадрів для МВС України Світлана Колодяжна, яка отримала цінний подарунок від профкому студентів.