Відбулося засідання студентського круглого столу «Іноземні мови у світі, що змінюється» (Foreign Languages In the Changing World), присвяченого Європейському дню мов

25-09-2015, 16:21

Організатор: кафедра іноземних мов №3.

З привітанням учасникам круглого столу виступила завідувач кафедри іноземних мов №3 професор О.Ю. Кузнєцова, яка зазначила, що вивчення мов потребує мотивації і наполегливості з боку студентів. Наголосивши, що наш Університет пропонує різноманітні можливості для підвищення рівня іншомовної підготовки студентів, закликала студентів до розвитку їх іншомовних умінь і навичок.

У круглому столі взяли участь близько 40 студентів 1 курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України і факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України.
Студенти активно обговорювали питання важливості вивчення та оволодіння іноземними мовами, значення усвідомлення багатомовності і багатокультурності сучасного світу, необхідності толерантного і поважного ставлення до представників усіх мов і культур, а також важливість збереження української мови та української культури. Особливо палко вони аргументували і доводили значущість володіння іноземними мовами для юристів.

Під час заходу обговорено відеосюжети про переваги вивчення іноземних мов та способи оволодіння ними. Студенти висловили свої думки щодо переглянутих матеріалів.

Вели засідання студенти 2 курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Андрій Миколайчук та Дмитро Попов.

Європейський день мов святкується щорічно 26 вересня з 2001 р. за ініціативою Ради Європи і підтримки Європейського Союзу.