Відбулося засідання студентського круглого столу «Іноземні мови у світі, що змінюється» (Foreign Languages in the Changing World)

29-09-2018, 09:10
Організатор: кафедра іноземних мов №3.
Захід присвячено Європейському дню мов, який відзначається щорічно (26 вересня) з 2001 р. за ініціативи Ради Європи та підтримки Європейського Союзу.
До учасників звернувся заступник директора Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Р.І.Таш’ян, який зазначив, що вивчення іноземної мови відкриває значні можливості щодо академічної мобільності, досягнення успіху в професійній діяльності, допомагає стежити за подіями в світі з першоджерел, надає можливість робити власні висновки на основі найбільш достовірної інформації.
Привітала учасників й завідувач кафедри іноземних мов №3 О.Ю.Кузнецова, яка наголосила, що Університет пропонує різноманітні можливості для підвищення рівня іншомовної підготовки, закликала студентів до розвитку їхньої іншомовної комунікативної компетенції.
У круглому столі взяли участь студенти І курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, які підготували презентації і виступили з повідомленнями англійською мовою. Учасники заходу активно обговорювали питання важливості вивчення й оволодіння іноземними мовами, значення усвідомлення багатомовності та багатокультурності сучасного світу, необхідності толерантного і поважного ставлення до представників усіх мов і культур, а також важливість збереження української мови й української культури. Студенти аргументували і доводили значущість володіння іноземними мовами для юристів.
Вели засідання студенти І та ІІ курсу магістратури Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Д.Радушинський та О.Делія, які є активними членами розмовного клубу з англійської мови «EnglishSpeaking Club».

Учасники круглого столу дійшли висновку, що іншомовна компетентність є невід’ємним компонентом сучасної особистості і надзвичайно важлива для майбутніх юристів.