Відбулося засідання приймальної комісії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, у якому взяли участь члени приймальної комісії, а також запрошені особи

03-08-2017, 10:08

Відповідальний секретар приймальної комісії Ю.А.Пономаренко поінформував присутніх про кількісні показники наданих рекомендацій вступникам у межах широкого конкурсу за державним замовленням.

Особлива увага була прикута до прийому абітурієнтів на перший курс для здобуття ступеня «Бакалавр» денної форми навчання зі спеціальності 081 «Право».

Також мовилося про перспективи зарахування вступників на навчання до Університету за контрактною формою, надання рекомендацій та активізацію роботи в цьому напрямку.

Ректор  В.Я.Тацій наголосив на тому, що всі студенти мають бути поселені в гуртожитки незалежно від форми навчання – за кошти держави чи фізичних осіб.

Не оминули питання про організацію роботи приймальної та відбіркових комісій у вихідні дні, аби вступники не відчували жодних незручностей, а приймальна комісія й надалі ефективно працювала та успішно виконувала покладені на неї обов’язки.