Відбулося засідання Правління Всеукраїнської громадської організації Асоціація випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

13-09-2012, 11:31

У заході брали участь голова Асоціації, суддя Верховного Суду СРСР у відставці В.І.Кононенко; перший проректор Ю.П.Битяк; проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш; секретар Харківської міської ради О.М.Новак; Начальник Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України А.Г.Косолапов; депутат Харківської обласної ради М.І.Тітов; голова Харківської колегії адвокатів М.Г.Ісаков та ін.

На засіданні заслухано інформацію про проведені заходи; затверджено Положення про Секретаріат Асоціації, Положення про Лігу Студентів Асоціації та Положення про конкурс «Студент-юрист»;  обрано головою Секретаріату Ліги студентів І.І.Свічкар; обговорено питання про подальшу роботу із залучення нових членів до Асоціації.

Крім того, до порядку денного засідання було включено низку питань про планування подальшої роботи Асоціації. Зокрема, у плані заходів на перше півріччя:

1. Реєстрація регіональних осередків;

2. Проведення виїзного майстер-класу;

3. Проведення конкурсу на “Кращого студента-юриста”;

4. Конференція в Харкові із залученням суддів Верховного суду;

5. Створення сайту Асоціації та бази випускників;

6. Проведення Інтернет конференції;

7. Розширення піар компанії та залучення нових спонсорів.