Відбулося засідання Наглядової ради Університету

22-06-2017, 09:27

На заході були присутні члени Наглядової ради, ректор Університету В.Я.Тацій, проректори,  директори/декани інститутів/факультетів, начальники підрозділів Університету, представники профкомів співробітників та студентів.

Перед відкриттям ректор В.Я.Тацій ознайомив учасників із наказом Міністерства освіти і науки України № 711 від 17.05.2017 року, у якому затверджено склад Наглядової ради Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/7478-

Василь Якович подякував членам Наглядової ради за згоду взяти участь,  додавши: «Для нас завжди важливо відчувати підтримку Наглядової ради при прийнятті відповідальних рішень».

Засідання проводив голова Наглядової ради С.І.Чернов.

«Хочу висловити подяку колективу Університету, за високу довіру, яку він виказав мені, обравши на посаду голови Наглядової ради, а також Міністерству освіти і науки України. Наше завдання зробити так, щоб в умовах реформ Університет залишався кращим з кращих, як це завжди було. Друге принципове завдання – формування якісно нової правової культури у суспільстві, поваги до Конституції та законів, які гарантують права і свободи кожного громадянина. Україна потребує розвиненого громадянського суспільства, яке відповідально ставиться до своїх громадянських обов’язків, знає свої права та вміє ними користуватися», – сказав С.І.Чернов.

Відповідно до порядку денного розглядалися питання:

– «Про результати реалізації Стратегії розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за 2016-2020 (за звітний період)» (доповідач: перший проректор Ю.П.Битяк);

– «Про розвиток матеріально-технічної бази Університету» (доповідач: проректор з економіки та соціального розвитку І.К.Прищепа);

– «Про підготовку до вступної кампанії 2017 року» (доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Ю.А.Пономаренко.

З кожного питання було ухвалено відповідне рішення.

Наприкінці заходу В.Я.Тацій підкреслив: «За роки незалежності виш активно розвивався, отримано 7 державних премій, по всіх показниках ВНЗ збільшився у 6 разів і ні одного року не було без новобудови».