Відбулося відкриття виставки «Тут народжуються мрії»

25-05-2018, 08:47

24 травня у Науковій бібліотеці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося відкриття виставки «Тут народжуються мрії» учасників освітньої сертифікаційної програми «Art-право»: Марії Пономаренко (міжнародно-правовий факультет, V курс, 2 група), Інеси Костенко (асистент кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності), Ольги Осадчої (практикуючий юрист).

Кожна із присутніх майстринь ще на початку навчання не вірила в те, що наприкінці навчального року її роботи будуть представлені на експозиції. Це доказує те, що юристи – різносторонні багатогранні особистості із великим внутрішнім світом.

Довідка: Новітня сертифікаційна програма «Art-право» започаткована у 2017 році і передбачає викладання таких навчальних дисциплін:

«Загальні засади охорони прав інтелектуальної власності на об’єкти мистецтва та шоу-бізнесу»

«Офіційні процедури в сфері  реалізації та захисту авторських прав»

«Договори у сфері інтелектуальної власності»

«Практичні аспекти укладання договірних конструкцій у сфері шоу-бізнесу»

«Практики сучасного живопису»

«Літературна студія»

«Мовленнєва культура юриста»

«Мистецтво самопрезентації»

«Історія музики»

«Психологія розвитку та успіху. Сучасне бачення»

Курс цікавий тим, що об’єднує викладання правничих дисциплін і творчих майстерень. Таким чином, учасник програми, перш за все, знайомиться із загальними засадами авторського права, укладанням договірних конструкцій у сфері мистецтва та шоу-бізнесу, а також може спробувати себе у живописі чи літературі.

До викладання навчальних дисциплін долучилися спеціалісти кафедр цивільного права №1: доцент Н.Є.Яркіна, асистент Н.Ю.Філатова та кафедри цивільного права №2: доцент А.М.Євков. Своє знайомство із творчими майстернями пропонують Т.О.Слюсаренко – народна артистка України, викладач «Історії музики», А.О.Борщова – член Національної спілки письменників України», викладач «Літературної студії» тощо.