Відбулося вручення сертифікатів випускникам освітньої професійної програми «Медіа-право»

08-06-2018, 19:34
У заході взяли участь завідувач кафедри цивільного права №1 В.І. Борисова, завідувач кафедри конституційного права України Т.М. Слінько,  керівник Телецентру НЮУ О.І.Поклонська і студенти.
«Молоде покоління має спробувати всі шляхи, які можна пройти під час навчання в Університеті і журналістика – це надбання душі. Людина, яка обирає цей шлях має зігрівати, співчувати, аналізувати, бути натхненною істотою, надавати гарний приклад, привносити прекрасне. Ви маєте нагоду не тільки отримати якісну юридичну освіту, а й стати людьми, яким притаманне споглядання і сприйняття багатоманіття світу», − сказала В.І. Борисова.
«Такі дисципліни, як психологія, сценмова, акторська майстерність – це просто магія і мені було цікаво працювати з кожним з вас», − наголосила куратор проекту О.І.Поклонська.
Випускниця Катерина Старих зазначила: «Ми дякуємо керівництву нашого Університету, зірковому складу викладачів, колективу Телецентру, які  надали нам шанс зробити перший крок.  Ви були певний час нашою сім’єю і допомагали розвивати добрий смак».
Довідка: освітня професійна програма «Медіа-право» − курс вибіркових навчальних дисциплін, спрямований на ознайомлення студентів 5 курсу (1 курсу магістратури) денної форми навчання із питаннями інтелектуальної свободи, правового регулювання діяльності засобів масової інформації, захисту персональних даних, правового інституту інтелектуальної  власності.
До навчального процесу залучено провідних фахівців кафедр конституційного права, теорії держави та права, цивільного права, культурології, а також спеціалістів телецентру Університету.
Матеріал курсу передбачає поглиблене вивчення таких юридичних дисциплін як свобода слова, свобода преси, право на вільне самовираження особи. У курсі йдеться про ринок символічних зразків, інтелектуальну активність в умовах глобального ринку і ліберальної демократії, інформаційний обмін і його зв’язок із соціальним поступом, про американську та європейську парадигми захисту свободи слова.
Слухачі отримають досвід безпосередньої журналістської діяльності на базі телецентру Університету.