Відбулось святкове засідання бібліотечної ради Університету

29-09-2017, 16:36

Відкрив захід Голова бібліотечної ради В.Д.Гончаренко, який привітав зібрання і наголосив на тому, що сьогоднішня бібліотека університету – це не тільки книгосховище, а сучасний навчальний та науковий ресурсний центр з значною матеріально-технічною базою й багатьма інноваційними можливостями.

Директор бібліотеки, заступник Голови бібліотечної ради Н.П.Пасмор надала слово співробітнику бібліотеки І.Золочевському, який представив авторське есе, написане ним до свята бібліотекаря.

Бібліотекарів з професійним святом від себе особисто та від імені ректора привітав проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, який оголосив наказ ректора Університету, виданий до Всеукраїнського дня бібліотекаря. Юрій Григорович також зазначив: «Сучасна бібліотека є серцем будь-якого вищого навчального закладу. ЇЇ основне завдання – сприяти розвитку наукових інновацій, давати поштовх науковим проектам», а також додав: «Ви отримали не тільки нове сучасне приміщення, а й нове дихання і нове життя. Ми вам щиро вдячні за роботу і цінуємо як інноваційний та творчий колектив».

Від Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.Г.Барабаш разом з виконавчим директором Асоціації А. Булгаковим вручив бібліотекарям солодкий подарунок. Бібліотека також отримала у подарунок книжки до бібліотечного фонду від Асоціації випускників.

На засіданні також було розглянуто нагальні питання бібліотечної ради – якою має бути бібліотека Університету, формування електронної бібліотеки, розробка нового програмного забезпечення, проблема залучення студентів до активної роботи з різними бібліотечними ресурсами Університету тощо.