Відбулось відкрите засідання гуртка міжнародного права Університету «Безпека людини з точки зору ООН»

14-12-2012, 15:04

Метою заходу було роз’яснити студентам поняття «безпеки людини», важливість її охорони та сформувати в них дбайливе ставлення до охорони прав та свобод людини і громадянина.

На засідання був запрошений випускник гуртку, «Студент Університету 2011 року», а нині юрист ЮК «Шкребець і партнери» та тренер команди Університету з Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition Олександр Кривенко.

Він поділився своїми враженнями, про 1-й Київський безпековий Форум для молоді «Людський вимір безпеки в міжнародних відносинах: зовнішня політика для людини», який відбувся 23-24 листопада 2012 року. На заході майбутні експерти слухали доповіді фахівців з Японії, Німеччини, США, Швейцарії, Нідерландів, а також представників міжнародних організацій в Україні, зокрема ООН, НАТО, ЄС.

На засіданні гуртка міжнародного права висвітлювались питання безпеки людини в сучасному світі, позиція ООН з цього приводу, та важливість особистого внеску кожної людини, а особливо, фахівців-юристів до цієї глобальної справи.

Промова надихнула студентів до жвавого обговорення, яке продовжувалось навіть після засідання.