Відбулися урочисті збори, присвячені випуску офіцерів-юристів військово-юридичного факультету Університету

01-07-2016, 15:53

На заході були присутні: перший проректор Університету Ю.П.Битяк; директор юридичного департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України полковник юстиції В.П.Коваль; військовий прокурор Харківського гарнізону полковник юстиції А.В.Бугаєць; начальник навчального відділу Р.С.Орловський; начальник військо-юридичного факультету С.М.Мельник; декан військо-юридичного факультету С.В.Гринчак, викладачі та батьки.

Із вітальним словом до присутніх звернувся перший проректор Ю.П.Битяк, який нагадав історію факультету, шлях розвитку і становлення. На думку Юрія Прокоповича, головне у навчанні на цьому факультеті те, що   студенти отримають подвійне навантаження: крім вивчення правових дисциплін, займаються ще й  військовою підготовкою. Саме тому, що факультет готує офіцерів для захисту Батьківщини, він є особою  гордістю Університету.

Начальник навчального відділу Р.С.Орловський підбив підсумки державної атестації та додав, що згідно з рішенням Державної екзаменаційної комісії 30 випускників військово-юридичного факультету отримали дипломи про вищу освіту: 13 – з відзнакою,  1 – з  золотою медаллю.

Молодих лейтенантів також привітав директор юридичного департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України полковник юстиції В.П.Коваль, який підкреслив, що небагато держав може собі дозволити підготовку військових юристів в юридичних вузах, як це робить наша країна. У Збройних Силах України випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого визнають за знання і високий професіоналізм кращими фахівцями.

Від батьків виступив С.Г.Затайдух, який подякував професорсько-викладацькому складу Університету та побажав успіхів випускникам  у подальшій професійній діяльності.

Щирі слова вдячності на адресу викладачів та керівництва Університету та факультету виголосив лейтенант юстиції, випускник цього року, Р.Веремчук.