Відбулися комплексні спортивні змагання серед курсантів та студентів військово-юридичного факультету

11-05-2019, 15:12

Змагання на честь відкриття літнього сезону та з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проходили 10 травня в спортивному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Ініціатором цього заходу виступав начальник військово-юридичного факультету полковник юстиції Сергій Мельник, співорганізатором щодо якісного забезпечення проведення заходу виступив директор навчально-спортивного комплексу університету Олексій Нестерович.

Привітанням відкрив спортивне свято проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш.

Захід розпочали показовий номер з рукопашного бою та виступ дівчат із шаблями.Продовженням спортивного свята були конкурсні спортивні змагання, що складалися з таких видів: легка атлетика, міні-футбол, баскетбол, перетягування канату та плавання. За результатами змагань у категорії легка атлетика перемогу здобула команда 1 курсу, у категорії міні-футбол перемогла команда 3 курсу, першість у баскетболі здобула команда 3 курсу, у перетягуванні канату найсильнішою виявилася команда 3 курсу, найспритніші плавці у команді 1 курсу. У заході взяли участь офіцери, курсанти і студенти факультету. Всі вболівальники та учасники змагань отримали тільки позитивні емоції, а переможці – приємні призи за успіхи в змаганнях.