Відбулися зустрічі представників студентського Сенату Університету та мешканців гуртожитків №1 та №2

19-10-2015, 13:24

17 жовтня за ініціативою студентського Сенату Університету його представники відвідали гуртожиток №1 (вул. Гв. Широнінців, 43) та гуртожиток №2 (вул. Гв. Широнінців, 43-А).

Мета візиту − поспілкуватися зі студентами та з’ясувати, які проблеми проживання в гуртожитку їх турбують. Голова студентського Сенату Віталій Рудик та його члени Володимир Гусь та Аліна Лопатинська особисто поспілкувалися з кожним, хто проживає  у гуртожитку, відповіли на їхні запитання та вислухали цікаві пропозиції.

Як підсумок було складено індивідуальний план роботи із мешканцями 300 кімнат з покращення умов проживання. Протягом двох місяців студентським Сенатом спільно з Профкомом студентів та адміністрацією Університету буде проводитися робота з реалізації студентських пропозицій.

За численними проханнями студентів, які проживають у гуртожитках Університету, у зв’язку з виконанням плану Студентського Сенату на 2015-2016 роки створено електронний ресурс для звернення студентів-мешканців гуртожитків з пропозиціями та скаргами щодо умов їх проживання за електронною адресою: ask.fm/akademiya15.