Відбулися загальні збори з нагоди 5-ої річниці з дня створення Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

13-05-2017, 13:48

Захід проведено за участю керівництва Університету та Асоціації, керівників регіональних осередків Асоціації, директорів інститутів, деканів, представників Ліги студентів, Студентського Сенату.

На початку засідання присутнім презентовано відеоматеріал, підготовлений Лігою студентів для ознайомлення з якістю роботи  Асоціації за 5 років (здобутки, головні та знакові події).

Відкрив урочистості та щиро привітав учасників ректор Університету Герой України В.Я.Тацій. Василь Якович подякував Голові Асоціації випускників В.І.Кононенку, який успішно справлявся зі своїми обов’язками і чимало зробив  для організації та відповідно до рішення вченої ради Університету вручив Почесну відзнаку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого ІІ ступеня.

В.І.Кононенко подякував за нагороду Василю Яковичу і колективу вишу та всім, хто взяв активну участь у роботі Асоціації і зазначив: «Ми всі розуміємо, що зупинятися не можна, ми маємо й надалі розвиватися. Загалом, за 5 років роботи Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, громадською організацією було проведено близько 200 заходів, направлених на формування цілісного зв’язку між випускниками Університету різних випусків, студентською молоддю та викладацьким складом НЮУ імені Ярослава Мудрого. У подальшому, із стрімким ростом членського складу громадської організації, планується не лише підтримання досягнутих результатів, а й розширення напрямків діяльності із залученням нових партнерів та розширенням наданих послуг».

Учасників привітали секретар Харківської міської ради О.М.Новак та заступник генерального директора ПАТ «Турбоатом» Д.М.Нестеренко.

«Для нас гордість, що в Харкові функціонує така Асоціація випускників. Аналізуючи минулі 5 років, слід зазначити, що ідея створення Асоціації була правильною, і ті заходи, які вона проводить, заслуговують на увагу і підтримку. Місцева влада завжди буде партнером Університету та Асоціації», – сказав О.М.Новак і від імені мера Харкова Г.А.Кернеса вручив Подяку голові Асоціації В.І.Кононенку.

Д.М.Нестеренко підкреслив, що він пишається званням випускника вишу і вручив вітальну адресу від Генерального директора ПАТ «Турбоатом» В.Г.Суботіна.

На заході розглянуто організаційні питання. У зв’язку з закінченням терміну перебування на посаді голови Асоціації В.І.Кононенка учасниками зборів обрано нового очільника, яким став виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Харківської області Микола Ілліч Тітов.

Також учасниками зборів громадської організації обрано та сформовано новий склад керівного органу – Правління Асоціації:

– Кононенко Віктор Іванович – Почесний Голова Асоціації;

– Барабаш Юрій Григорович – Перший заступник Голови;

– Авдєєва Марія Анатоліївна – заступник Голови з міжнародних питань;

– Булгаков Артур Олександрович – Виконавчий директор Асоціації;

Члени Правління:

Баулін Юрій Васильович;

Косолапов Анатолій Григорович;

Ісаков Микола Григорович;

Каденко Олександр Володимирович;

Косенко Василь Йосипович;

Шкребець Євгеній Федорович;

Гайворонська Вікторія Валентинівна;

Нестеренко Дмитро Миколайович;

Секретаріат Асоціації:

Булгаков Артур Олександрович – голова (за посадою);

В’юник Максим Вікторович – перший заступник;

Нанарова Ольга Олександрівна – заступник голови;

Оганова Карина Олександрівна – член Секретаріату.

На заході «Дипломом почесного випускника» (вищою нагородою Асоціації випускників) нагороджені:

Шаренко Світлана Леонідівна;

Вегера Володимир Михайлович.

Подяки членам Ліги студентів Асоціації вручено:

Огановій Карині Олександрівні – Голова Ліги Студентів Асоціації випускників;

Безменській Анастасії Олександрівні – Заступник Голови Ліги Студентів Асоціації випускників;

Луговському Андрію Дмитровичу – Голова культурно-масового комітету;

Гурській Софії Юріївна – Голова інформаційного комітету;

Недашковській Маргариті Вадимівні – Член ліги студентів.

Дубині Володимиру Анатолійовичу – Член ліги студентів;

Вербієць Вікторії Сергіївні – Член ліги студентів.

Заступник Голови з міжнародних питань М.А.Авдєєва розповіла про міжнародне співробітництво Асоціації з провідними університетами світу. Зокрема, про встановлені контакти з Корнельським Університетом (США), де наразі вже 3 випускника навчаються за стипендіальними програмами.

Також з цього року налагоджено співробітництво з Женевським центром демократичного контролю над збройними силами (Geneva Centre for the Democratic Control of Armed Forces (DCAF)). Під час заходу передано «Подарунковий Сертифікат DCAF» на безкоштовне отримання понад 500 різних посібників до фонду нової бібліотеки від DCAF Голові бібліотечної Ради В.Д.Гончаренку та директору бібліотеки Н.П.Пасмор.

Член Правління М.Г. Ісаков зазначив, що для нього велика честь брати участь у створені, розвитку та розробці планів Асоціації випускників, і подарував Університету від Юридичної фірми «Глобус» «Сертифікат на мультимедійне обладнання».

Наприкінці заходу виконавчий директор Асоціації випускників А.О.Булгаков поділився планами на наступні 5 років по трьом основним напрямам: 1) робота з учнями шкіл та ліцеїв:  проведення турнірів із правознавства в областях України, збільшення лекцій для шкіл задля підвищення знань у сфері права серед молоді, екскурсій Університетом та Дней відкритих дверей; 2) робота із студентами:  створення системи проходження практики студентів протягом 5 років у юридичних організаціях, проведення «Школи професійної майстерності» та систематичних майстер-класів від провідних юристів; 3) робота з випускниками:  збільшення кількості членів Асоціації, підтримання тісного зв’язку між Університетом та випускниками, щорічне проведення Дня випускників Університету (цього року – 3-го червня), надання допомоги випускникам в отриманні робочого місця; додатковий напрям – видавнича діяльність: продовження публікацій Вісника Асоціації про видатних випускників та проведення щорічних науково-практичних конференцій «Теорія і практика сучасної юриспруденції».