Відбулася XІII міжвузівська студентська наукова конференція з кримінології «Міжнародний досвід запобігання та протидії злочинності та його імплементація в Україні»

27-11-2014, 12:27

Організатор − кафедра кримінології та кримінально-виконавчого права.

Захід відкрив проректор з наукової роботи Університету, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України А.П.Гетьман. Він подякував завідувачу кафедри В.В.Голіні та викладачам кафедри за підтримку та розвиток студентської наукової діяльності і закликав учасників саме на таких заходах вчитися робити перші кроки до великої науки. Проректор поздоровив усіх із 210 річницею створення Університету та побажав плідної праці.

Учасників також привітав доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, завідувач кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Університету  В.В.Голіна. Він підкреслив, що головна мета кримінології – попередження злочинності у всіх її проявах, і нам дуже не вистачає кримінологічного мислення та кримінологічної свідомості. «А саме головне завдання − залучити вас, молодих, до науки», − сказав професор.

На пленарному засіданні  з доповідями виступили: доктор юридичних наук, професор кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого О.Ю.Шостко − «Про чотирнадцяту щорічну конференцію товариства європейських кримінологів»; студент факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, V курсу, 2 групи К.В.Мегедь − «Запобіжні заходи боротьби з корупцією в Сінгапурі»; студент юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, ІІ курсу, 24 групи К.М.Говбах − «Міліція як основний орган в протидії злочинності»; студент міжнародно-правового факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, V курсу, 1 групи Т.Г.Андрієвський − «Дозвіл на зброю для населення як регулятор злочинності: міжнародний аспект» та ін.

 За результатами роботи конференції буде видано збірку студентських наукових робіт.